| Ally a întrebat:

Stiti ce imi doresc din toata inima sa devin model dar sunt dintr-un sat din bacau si nu stiu nici o agentie de modele unde pot sa ma inscriu poate sa caute cineva pentru mine deoarece am cautat pe net si nu am gasit adresa niciuneia am 14 ani si nu vreau sa pierd timpul chiar vreau si sa cautati si voi si poate aveti mai mult noroc decat mine daca gasiti adresa unei agentii de modele din bacau sa-mi trimiteti adresa la email:adulcica82@yahoo.com stiti vreau sa ma inscriu si daca stiti ce trebuie sa fac sa ma inscriu sa-mi raspundeti la intrebare sper sa ma ajutati sa-mi implinesc acest vis bine?

12 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Ai putea sa incerci la Transilvania Fashion, acolo a fost model si MoniCA COlumbeanu si soferu' ei (Voicu cred ca-l cheama). Site-ul este ceva de genul: www.transilvaniafashion.ro (daca am gresit site-ul cauta pe www.google.ro! ).:)
Succes!

| DMV a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......otogenika/
Poate gasesti ceva interesant. Multa bafta si self confidence!

| adeana a răspuns:

Daca ai posibilitatea, fa-ti niste poze cu un fotograf profesionist. Apoi, trimite pozele la diferite agentii de modele. La o simpla cautare pe google vei gasi o gramada de site-uri.
Neaparat sa mergi insotita de un adult (parintii sau altcineva in care ai incredere) si vezi ce conditii sunt.
Oricum viata asta nu e asa de usoara cum pare, dar daca e visul tau mult succes si sa-l implinesti.

| utilizatortpu a răspuns:

Există o agenţie de modele în Bacău.Cursurile gratuite. Diplomă de absolvire. Dar ca să intri să urmezi cursurile trebuie să urmezi nişte paşi.Respectiv înscrierea, calităţile tale, care trebuiesc prezentate agenţiei, fotografii, date fizice, înălţime, greutate. Dacă te interesează îţi comunic mai multe date.

| Misterious a răspuns:

14 ani.si vrei s-o iei pe urmele Monicai Columbeanu.niceeeeee doamne fere...vad ca nici nu sti masurile dar tu ai vointa sa devii model.nu e usoara viata aia mai ales daca vrei sa ajungi sus trebuie sa iti bati putin joc de tine esti prea mica sa-ti dai seama la ce ma refer. Iti urez bafta ...imi cer scuze daca am fost prea dura asa vad eu situatia ahhhhhhh si daca iti doresti cu adevarat puteai sa incerci la o agentie de pe langa Bacau. tongue pam pam

| ejaxz a răspuns:

Eu sunt din bc.
uite www.presidentmodels.ro
Zimi dimensiunile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu stiu nici o agentie, dar iti urez multa bafta si sper sa-ti implinesti visul.
Iti promit ca o sa fac tot posibilul sa te ajut daca o sa pot.

Baafta si succes. Nu te lasa batuta.

Bybye :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta elit model romania EB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca este vreo agentie de modele in bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau si eu as vrea sa devin modela dar nuuuuuuuu stiu cum dk m-ar putea ajuta cineva cum trebuie sa fac si ce sa fac, dk doreste cineva sa vb mai multe despre mine ma puteti contacta la adresa asta, lavi. lovemy@yahoo.com si inca ceva daca mai doreste cineva lucrul asta sa ia legatura cu mine si pe nr de tel 697718300. un pupic pentru tine...pa si apt sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In craiova este o agentie de modeling?

| Ally explică:

Ce fel de masuri sa-ti spun?