| Ally a întrebat:

Tineti minte ca am intrebat de agentii de modele din bacau sper sa nu credeti ca sunt obsedata de asta pur si simplu e un vis pe care as vrea sa-l indeplinesc dar ejaxz parca, din bacau mi-a spus de un site www.presidentmodels.ro am gasit ceva dar vreau sa-ti spun sa-mi trimiti adresa agentiei la id: adulcica82@yahoo.com te rog ejaxz. cineva din bacau daca ea nu poate sau nu stie va rog!

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Fac eu castingurile, bani sa ai :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze la aceasta agentie se fac doar in Piatra Neamt si Bucuresti. Trebuie sa achiti o anumita suma la inceput.