| TudorStefan90 a întrebat:

Sunt în clasa a 10 la liceul cu program sportiv iasi și când termin aici vreau sa intru la facultatea de fizica și sport,profilul kinetoterapie. Vreau sa știu ce ar trebui sa cunosc,sa învăț de pe acumă ca sa-mi fie mai ușor la facultate, sa nu fiu nevoit sa tocesc într-un an materia de 4 ani din liceu.Pot sa învăț ceva din materia din liceu care sa-mi folosească mai târziu la facultate?

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Iti faci griji prea devreme. Mai ai timp, poate pan atunci te razgandesti