| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa aXIIa, anul asta am bac big grin sunt la mate info. Nu stiu ce sa aleg la biologie sa dau biologie vegetala si animala (materia din cl a9a si a10a)sau anatomia si fiziologia omului (materia din clasa a11a si a12a)?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Si eu tot in clasa 12 mate info sunt si clar voi alege materia din clasele 11 si 12. e mult mai usoara pana si profa a zis asta.in clasele 9 10 facem numai tampenii si probleme sunt grele.

2 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Anatomia si fiziologia omului pentru ca sunt lectii mai usoare care le ingeleti mai bine si mai usor, ca se vorbeste despre corpul tau. Cel putin eu am inteles mai bine si mai usor biologia umana.

| coosmin24 a răspuns:

De acord cu Cornelcmn8.Eu am dat bacu la biologie si am luat 8.80 dar nu asta conteza. Toata treaba este sa inveti.