| ralucaralu a întrebat:

Sunt la mate-info si am auzit ca in a11a se face practica de o saptamana la ceea ce vrei sa dai mai departe. De exemplu eu vreau sa dau la medicina, in a11a o sa pot sa fac "practica" sa vad cum e? Daca stiti despre asta, va rog spuneti-mi mai multe.

1 răspuns:
| Veres_Daniel_1994 a răspuns:

Da, poti sa te inscrii la cursul care crezi ca il vrei, si dupa daca nu iti place poti sa te transferi la altul dar cred ca vei da niste diferente. Eu am fost la Economic (bucatar ospatar) prima saptamana am ales bucatar nu mi-a placut si m-am transferat la ospatar si am dat diferenta la 2 module