| Ciprian1994 a întrebat:

Sunt student la Inginerie navala, mecanica, maritima si industriala Constanta, domeniul inginerie industriala, specializarea energetica industriala.Pe timpul practicii unde o s-o fac? Eu stau in Mangalia si mi-ar fi mai usor daca as face-o aici, dar nu stiu la ce ca sunt doar cateva centrale. Daca fac practica in santierul naval Daewoo de acolo(se proiecteaza nave) ar merge? Si ca ce? Si cum o sa fac ma duc la poarta santierului si intrebare acolo de stagii pentru practica?rolling on the floor

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu ar fi mai simplu sa intrebi asta un coleg din an mai mare? Sau un profesor/laborant/ce ti-e tie la indemana?
Ai primi rapsunsuri mai avizate decat pe TPU.
Multa bafta

P.S. Teoretic o faci oriunde in domeniu, dar pentru siguranta intreaba profesorul daca e ok unde vrei tu sa faci. Si da, locul il obtii singur

| Ciprian1994 explică:

Si intreb acolo*