| Ciprian1994 a întrebat:

Voi ce a-ti alege facultatea de mate info,domeniul matematica-informatica sau facultatea de inginerie mecanica,industriala si navala,domeniul energetica industriala, specializarea inginerie energetica

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ultima varianta pentru ca pe viitor se va opta mult pe energia renovabila, eu ma gandesc sa intru in armata ca sofer pe autotren si ma pensionez la 45 de ani, dupa cativa ani cand imi schimb cetatenia ma pot alista aici in strainatate.

| Ciprian1994 explică (pentru mgtow):

Ce inseamna "renovabila"? Cumva regenerabila?

| mgtow a răspuns (pentru Ciprian1994):

Da.

| Jipa95 a răspuns:

Eu personal as alege mate-info, dar trebuie sa alegi ce-ti place tie cel mai mult si vrei cu adevarat sa realizezi ceva in viata. bft

| vladut200218 a răspuns:

Ascultati inima!