| danidni a întrebat:

Știți cumva daca la academia de poliție se pica mai mult la traseul aplicativ când era rezistenta, viteza si aruncarea mingii medicinale sau acum se pica mai mult? Eu nu-mi fac probleme la proba sportiva, vreau doar sa-mi fac idee cam câți raman la proba scrisa si de asta întreb.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. O gramada de probleme medicale. Picior plat, auzul, vazul, etc. Spre exemplu la auz ne-au bagat intr-o camera, noi stateam la un perete si medicul la peretele opus. Te striga incet pe nume. Daca n-auzeai erai picat. Astazi sunt aparate electronice care te depisteaza.
Baremele medicale le gasesti aici: http://bit.ly/2J789BS

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La mine (eu am fost militar si am dat la Academia Militara) s-a picat mai mult la vizita medicala.

| danidni explică (pentru Salontanul):

Pai de ce, stii cumva de ce picau? Cu ce nu îi gaseau în neregula? In medie ma refer

| Salontanul a răspuns (pentru danidni):

Depinde. O gramada de probleme medicale. Picior plat, auzul, vazul, etc. Spre exemplu la auz ne-au bagat intr-o camera, noi stateam la un perete si medicul la peretele opus. Te striga incet pe nume. Daca n-auzeai erai picat. Astazi sunt aparate electronice care te depisteaza.
Baremele medicale le gasesti aici: http://bit.ly/2J789BS

| Birds12 a răspuns:

Salut!
In cazul tau nu ar trebui sa fie o problema acest gen de traseu daca et antrenezi regulat, in schimb afecteaza persoanele scunde, in special fetele.