| danidni a întrebat:

Tocmai am picat testul psihologic pentru Academia de Politie. Știe cineva daca mai pot face ceva in privința asta?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,te resemnezi și mergi altundeva.

| danidni explică (pentru Catrice):

Tot aici dau

| Catrice a răspuns (pentru danidni):

Nașpa sa pici la psihologic care nu e mare lucru. Asta e dovada ca nu faci fata în meserie

| danidni explică (pentru Catrice):

Bine, lasă ca la anul ma pregătesc si pentru psihologic ca sa fie treaba treabă.

| Adrianod a răspuns:

Eu sunt militar si am data proba psihologica timp de 4 ore, daca nu l-ai luat inseamna ca esti slabut, te poti pregati si sa dai iar, ori poti opta la alte ministere.

| Victor-Stefan_Sandu_1980 a răspuns:

Astepti 6 luni si poti sa-l dai iar. 6 luni e valabilitatea testului psihologic. Pentru a te pregati mai bine pentru test fa ce zice aici: https://funqb.com/test-psihologic-incadrare-mai/

| Drew_Crysty_1987 a răspuns:

Salut! in ce a constat testul pe care l ai dat?

| danidni explică (pentru Drew_Crysty_1987):

Test de personalitate;
test de atentie distributiva;
test rationament abstract;
test rationament logic;