| TicTacUser a întrebat:

Un program de facut teme pentru windows 7 stiti? dau funda.pls.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Teme pentru windows 7 gasesti pe net o sumedenie! Nu e greu de cautat Google it's your friend! Nu exista un singur program de creat teme la W7. Pentru a crea o tema iti trebuie mai multe programe! Stiu ca era un program asemanator pentru XP dar era limitat daca vroiai o customizare diferita a windows-ului ...se numea TweakXP (dar dupa cum am spus ai limita) Mai sunt programe cu care poti crea StyleBuilder, Stardock Skinstudio sunt cele mai bune si dupa aceea ca sa le convertesti in teme pentru win 7 folosesti alt program si anume TuneUP Styler 2. Oricum e complicat dar nu imposibil! Succes! (daca vrei programele sa-mi spui)

Apache
| Apache a răspuns:

...nu iti tr program. click dreapta si personalize. si dai acolo cum vrei sa iti faci tema!, sau te duci dowloadezi free de pe siteul Microsoft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate daca as ti-as spune pare rau

| Impossibl3 a răspuns:

PhotoShop