| Rus_Andreea_1990 a întrebat:

Va rog sa completati chestionarul de mai jos, pentru lucrarea mea de licenta.
Chestionar : Internetul - instrument de comunicare și informare cu/despre organizații. Pentru a-l completa, accesaţi:

https://docs.google.com/......t/viewform

Va multumesc!

Andreea Rus
Universitatea Babes-Bolyai, Cluj-Napoca, Facultatea de Stiinte Politice, Administrative si ale Comunicarii.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sper sa-ti fie de folos! Bafta!

| Rus_Andreea_1990 explică (pentru dannyel86):

Mersi mult. Stii alte platforme pe care il pot posta?

| dannyel86 a răspuns (pentru Rus_Andreea_1990):

Nu ma pricep la gazduire chestionare. Imi place sa le completez cu informatii care corespund realitatii (in ceea ce ma priveste). Daca aflu ceva despre asta, te voi anunta.