| recort a întrebat:

Va salut. Cei care dati anul acesta la facultatea de drept, imi puteti spune ce procedura este si din ce se da examen? Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt o multime de facultati de drept si depinde de facultatea la care vrei sa mergi, fiecare isi stabileste regulile proprii de admitere.
Uita-te pe site-ul oficial al facultatii, la Admiterea 2014 si afli tot ce vrei.

| pwp a răspuns:

Poti intra pe baza de dosar sau cu examen..depinde de facultate

| unprietenaproape a răspuns:

Romana (gramatica) si economie

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu se da examen.