| 070Alexa a întrebat:

Voi ce ati alege liceul dimitrie bolintineanu sau marin preda... Faza e ca stau tocmai in popesti-leordeni la intrare. Dimitrie Bolintineanu are media mai mare dar este mai departe.Marin Preda este mai aproape dar are media mia mica.

3 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Dimitrie bolintineanu e praff, a zis PLesa profa de romana dinaintea lu Juganaru ca a invatat acolo si sa nu meraga nimeni ca e cel mai naspa liceu, erau in timpul pauzei si a vazut de una si unu facand sti tu ce ala avea slitu desfacut si aia fusta scurtalaughingrolling on the floor

P.S.mi-a spus sora mealaughing

| 070Alexa explică (pentru yoonny):

Si ea de unde stie

| Maiiiaaa a răspuns:

Dimitrie Bolintineanu. happy