| Florea_Tatiana_1998 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la postliceala...dar sunt intre asistent medical farmacist si asistent medical generalist, ma puteti ajuta cu informații?

2 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

Http://scoalacdavila.ro/images/stories/programe/Programe_scolare_AMG.pdf

http://scoalacdavila.ro/admitere/calificari/asistent-medical/farmacie

Depinde ce îți place mai mult, dintre cele două specializări. E decizia ta. Mult succes!

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Eu sunt la asistenți generaliști si îți pot da mai multe informații dacă vrei legate de domeniul ăsta