| Bogdanovici24 a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti la o intrebare importanta pentru mine.
Care este diferenta dintre domeniul Ingineria Sistemelor Automate si domeniul Calculatoare si Tehnologia Informatiei?(fiindca as vrea sa dau admitere la facultate si nu prea stiu ce sa aleg)/

Ofer FUNDA, VOT tot ce doriti doar sa primesc cel mai bun si concret raspuns.
Daca sunteti careva care studiati la vreuna dintre aceste domenii add me: bogdanronaldo81

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

DIn ce stiu eu la inginerie te bagi sa vezi cum se fac circuitele...