| Cristea a întrebat:

Vreau sa stiu daca este vreunu dintre voi la Academia Fortelor Terestre din Sibiu. As vrea sa merg acolo (sunt a11ea). As vrea sa stiu si eu la ce se da examen si ce probe se dau, eventual ceva detalii. Funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Eu am o cunostinta care este acolo! Si e fata, si e foarte multumita, daca iti place armata vei fi ok! Doar ca examenul e un pic mai greu. dar intra aici si vezi din ce se da examen: www.armyacademy.ro/admitere.

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

>implicand ca luiza este vecina ta.

| Cretaker a răspuns:

@mersi tu n-ai ce face prieteno?

>prieteno