| diamar a întrebat:

Vreun designer vestimentar? Iubesc foarte mult moda, fashionul, imi place la nebunie, insa as vrea sa aflu si parerea cuiva care stie mai multe.Cum este? Ce ma sfatuiti? La desen nu as putea sa spun ca am un talent extraordinar(fac niste oameni uneori de zici ca sunt extraterestrii, dar ma rog sa trecem peste asta...), insa am imaginatie, stiu sa combin, se le asortez, si sa fac ceva care chiar arata bine.Se poate face asta si in alt oras in afara de bucuresti(nu sunt din Bucuresti)? Ce sa fac? Funda!

Răspuns Câştigător
| LostHappiness a răspuns:

Se gaseste in Bacau la palatul copiilor parca thinking Dar nu iti trebuie neaparat lectii specializate, poti sa o faci singura ca si hobby. Ia de pe net o imagine cu conturul unei fete/femei, o tragi la imprimanta, dupa care pui foaia sub una alba. Apoi desenezi peste hainele, cred ca te-ai prins. Daca nu ai inteles, da-mi mesaj pe privat si mai vorbim. Succes!

1 răspuns:
| AllysaDeea a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac designer love struck