| elena a întrebat:

A crescut cineva in ghiveci, pe balcon planta cu nume de Arbore de matase? Am primit 3 puisori iesiti din samanta si nu stiu cum sa-i intretin...am citit pe net, dar informatiile sunt pentru planta, care creste in gradina. Rog raspunsuri serioase. Multumesc.

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Pune-i in ghivece cu mult pamant si ai grija sa nu-i uzi exesiv si sa aiba soare din plin.

| misskitty a răspuns:

Eu am in curte.se fac foarte mari. le trebuie apa, altfel frunzele se rasucesc.nu cred ca vor rezista prea mult pe balcon din cauza coroanei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti dreptate, nu este o planta de ghiveci! ( adolf )

| andrei a răspuns:

Pai sunt cam aceleasi princi si la cresterea in gradina...
eu am crsctu in ghiveci marijoana odata...