| Daniel_9018 a întrebat:

Am o casa care este facut din chirpici este casa bunicilor si de la podea cam jumate de metru inaltime pe pereti se umfla si se decojeste "trage" care stie ce pot sa ii fac ca sa nu mai "traga'

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Săpat, izolat peretele de la fundație în sus și ai scăpat de problemă.

3 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Trebuie izolati peretii

| LIN2010 a răspuns:

Este o folie speciala pe la magazinele de profil, pentru izolarea fundatiei, apoi trebuie refacuta si tencuiala ce a fost deteriorata de infiltratiile de umezeala.Succes

| Barbieeeeeee a răspuns:

Dărîm o si fă alta... Dăăă