| Tarcia_Ovidiu_Dorin_1970 a întrebat:

Am o centrala termica ariston.doresc sa stiu de ce am caldura la calorifere si nu am apa calda la robineti.nici la bucatarie nici la baie.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| arva a răspuns:

Salut. cind deschizi apa calda se, aud ceva zgomote? pentru. ca: daca nu se aude ninic poate fi senzorul care arata ca s-a deschis apa calda; daca se aude ceva, poate fi electro valva.

| alinaadina2 a răspuns:

Pai nu sunt experta dar si mie mi s-a intamplat eu zic sa vezi daca mai e in garantie si sa aduci pe cineva capabil sa o repare sau poti sa mai stai asa daca iti place