| danydg a întrebat:

Am o drujba husqvarna 350 si nu vrea sa mai porneasca, bujia este umeda, spuneti-mi ce-i pot face, pentru a o porni. Va multumesc

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Usuca bujia pe aragaz

| problematic a răspuns:

Incearca sa stergi bujia. nu se mai produce scanteia la aprindere, de asta ai probleme.

| Revolt666 a răspuns:

Trage de sfoara aia straight face

| oanceasilviu a răspuns:

Inceasa stergi bujia; sa o jmirgheluiesti bine si apoi sa dai vreo 10-15 sfori fara bujie, iar cand o pornesti sa apesi socul repede ca sa nu se innece iar.happy sper ca ti-am fost de folos

| danydg explică:

S-a rezolvat problema