| AlbuDenesioan a întrebat:

Am o drujba stil mersi 170 am schimbat pistonul cu segmenți,semeringuri, rulmenti, galerie de admisie si carburator. Porneste si merge doar la relantiu când o accelerez la max. Motorul parca se îneacă. va rog dati-mi solutie

1 răspuns:
| NARCISOng a răspuns:

Este din cauza carburatorului nu este setat are e acolo 2 suruburi H si L, uitete pe Youtube sau pe pagina celor de la Sthil cu se seteaza corect dar in mod sigur acesta este buba, ori nu are prea mult aer o intra prea putina benzina.