| Panait_Mihaela_1998 a întrebat:

Am o gramada de gândaci și sobolani, stau la parter, de la ce este?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la subsol, sau de la containere

Răspuns utilizator avertizat
| InVisible99 a răspuns:

Mergi la asociatia de care apartii si sa se faca deratizarea

| Adiadictie a răspuns:

Stai linga universitate?

| KronstadtResurrection a răspuns:

De la lipsa semnelor de punctuatie si cea a igienei.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Ar putea fi de la subsol, si eu am avut un caz! Cheama o echipa de dezinsectii si cumpara ti niste sapunele din acelea pentru diferite ganganii, apeleaza la tot felul de trucuri! Nu ai ce face, si eu am trecut prin asta. Aveam un spray, cand ajungeam acasa..erau toate si toti lesinati pe jos. Dadeam doar la intrare si pe la geamuri, in colturile peretilor... Nu avea miros!