| MissCreepypasta a întrebat:

Am o intrebare,vreau sa imi decorez camera cu multe poze, dar problema e ca vreau sa fac o stea din poze si nu stiu cam cate poze am nevoi pentru acest proiect.Ma puteti ajuta? Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tare intrebarea laughing pentru a te ajuta scrie marimea stelei, de la colt la colt

| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Pai.
In primul rand ne trebuie mai multe detalii:
1.Marimea stelei
2.Marimea pozelor
3.Marimea peretelui (depinde unde vrei sa-ti pozitionezi steaua)
Fara aceste detalii de unde sa stim noi cate poze iti trebuie? happy

| stelylyanedelcu a răspuns:

Pai iti trebuie vreo 20