| Pufo a întrebat:

AM OR PROBLEMA MEGAULTRAURGENTA! am spart din greseala o sticla de parfum (era mare worried) si nu stiu cum sa scap de mirosul care s-a raspandit in baie(uram parfumul ala angry ) Am stans cioburile, am spalat cu apa podeaua, am dat drumul la ventilator dar totusi inca miroase. Ce mai trebuie sa fac? VA ROG AJUTATI-MA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Geamurile deschise pentru o buna aerisire! In rest, ai doar de asteptat

7 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Otet fierbinte torni unde este pata de parfum, dupa care speli din abundenta cu apa calduta si sapun

| AnNaa67 a răspuns:

Aieriseste in baie si nu lasa usa deschisa... ci doar geamul. Apropo ai grija de sticla si sa nu uiti vre' un ciob de sticla pe jos...

| Bibbi1507 a răspuns:

Incearca sa dai cu un spray peste! Sau..., poti da cu dero.si il lasi acolo vreo jumatate de ora dupa care stergi pe jos! Cred ca astqa te.ar face sa scapi de acel miros.

| Quicky a răspuns:

Nu prea poti face nimic decat sa astepti... asa-ti trebuie daca cumperi parfumuri din chinezariihee hee

| bianca_4393 a răspuns:

Sa dai alt parfum pestelaughing

| Pufo explică:

Nu era chinezarie laughing era de la yves rocher.si avea un miros urat de verveine angry si mai si dureaza mult angry

| Jaz a răspuns:

Stai si astepti sa dispara tot mirosul de tot, altceva nu prea ai de facut. Dar ce cauta la tine in baie un parfum dar care urasti cum miroasehee hee?