| cosminache a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Fit si nu inteleg de ce a inceput sa se aprinda ecranul(este blocat) cand vrea el. Mi se intampla foarte des. Din 10 secunde in 10 secunde.

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Vezi sa nu ai vreun virus ceva pe elhee hee

| Root4004 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema.Si eu am Galaxy Fit. Acum nu mai am. Sti, telefonul are un fel de led acolo si n-a cred... Nu stiu nici eu acum nu mai am probleme nu stiu cum am facut. Du-te de unde l-ai luat. Acolo cred ca iti va zice sau o sa te rezolve. Bafta! Funda? puppy dog eyes