| ing3ras a întrebat:

Am varsat pe covor tus de imprimanta (negru), am incercat sa-l "scot" cu vanish dar nu se ia, aveti idee cu ce pot sa-l scot?!

7 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Du-l la o curatatorie chimica
altfel vei avea doar pete
chiar daca va iesi pata de tus acel loc va fi mai curat ca restul

| florinsandu a răspuns:

Incearca cu soluta PIC care scotea pete de cerneala sau cu zeama de lamaie

| piciuk a răspuns:

Foarfeca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incezrca cu zeama de lamaie.

| annakarenina a răspuns:

Incearca sa il scoti cu eter pentru unghii, nu insista, este foarte puternic daca sterge oja.

| larousee a răspuns:

Am citit pe un forum ca merge cu lapte, sau cu fixativ. dar s`ar putea sa pateze

| jaan a răspuns:

Solutii pe baza de alcool:spray, alcool sanitar, industrial, alimentar sau, mai sigur, cu solutii speciale din comert!