| cornellutza a întrebat:

As vrea sa-mi decorez camera.Am auzit ca posterele sunt la moda dar nu am despre sa pun.Nu vreau nici sa-mi iau o lustra sau ceva nou fiindca nu-mi mai trebuie. Am incercat cu scara pisicii dar nu e genul meu, de Craciun am fus fulgii dar mai tarziu nu mi-au mai placut. Aveti vreo idee? Va rog sa ma ajutati. Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| sutinoo a răspuns:

Alege-ti o tematica care-ti reflecta cel mai bine personalitatea apoi alege un sticker, niste luminite sau niste obiecte si aranjeaza-le cat sa fie vizibile si sa nu incurce.

Niste stickere foarte faine sunt aici: http://www.sticker-decorativ.ro/

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Poti desena pe o coala alba niste omuleti, de la mic la mare (ii faci din ce in ce mai mari), ii decupezi si cu putin scoci ii lipesti de sifonier sau pe un perete. sau poti sa faci tot asa, pe foaie si decupati, niste fluturi pe care ii colorezi cu creioane si carioci pe care sa ii pui deaspura patului tau. posterele par cam uratele, e mai frumos sa iti faci tu propriile decoratiuni.sau pe o farfurie, poti cauta pe afara pietricele mici sau mari,care ti se par mai deosebite, si le pui pe acea farfurie,pe un raft. de asemenea,pe o cana alba poti face dessene cu oja, pe care sa scrii numele tau sau ce vrei tu, si o pui intr-un loc vizibil. de asemenea poti face un desen pe o foaie pe care il inramezi, sau ii pui pe spate lipit un dreptunghi de carton, ca suport. funda? :O3

| larisadada19 a răspuns:

Eu zic sa nu iti pui nimic, daca chiar vrei sa fie camera mai vesela pune ceva tablouri la moda, sa se asorteze cu culoarea camerie tale.

| Emil_Ciubuc_1977 a răspuns:

Cea mai ieftina solutie in materie de stickere decorative este: http://www.stickere-decorative.com/.
Toate firmele folosesc aceleasi materiale, dar ei au campaniiperiodice de reduceri cu pana la 50%. Si au cele mai frumoase modele.