| byanka1998 a întrebat:

am si eu o intrebare si e cam urgenta ...am si eu o cateaua de shar-pei de 2 ani si acum 2 zile i-a curs un lichid albicios cand am scos-o la plimbare as vrea sa stiu ce se intampla mentionez ca a avut o tura de pui cam in noiembrie a terminat cu ei. Dau funda primului care da rasp cat de cat pe inteles

1 răspuns:
| mariamarialove13 a răspuns:

Salut! Am avut si eu multi catei la viata mea, dar nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva. Eu as spune sa mergi la veterinar ca sa fii sigura si sa nu te sperii! Poate e ceva boala sau, nu stiu... mai bine du-te la veterinar pentru siguranta! happy