| Madalina68 a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu o masina de cusut Sew Whiz, stie cineva daca e buna de ceva?

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu prea cred ca-i grozava, am vazut-o si-n realitate in magazin.Acumulatorul nu are sa tina mult.Din reclama se vede ca functioneza destul de incet, imbatranesti pana tragi un tiv...Mai vezi, pana la urma e alegerea ta, dar eu zic ca nu merita banii.happy

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

La cat de mica e nu prea cred ca are toate functiile alea.

| SerafimHD a răspuns:

La topshop sunt masini de cusut bune!

| MariA00 a răspuns:

Este foarte buna. Eu o am. Ti-o recomand.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Nu cred

| Apache2605 a răspuns:

Buna! Eu am o masina de cusut marca Carrefour. O am de acum 2 ani, sunt multumita de ea...(bine, la cat timp am eu sa o folosesc...). M-am interesat si eu de Sew Whiz pe diferite forumuri. Sincer, majoritatea nu o recomanda. Mai bine mai astepti, mai strangi banuti si iti iei ceva mai bun, mai de calitate. Dar daca vrei neaparat Sew Whiz, cauta pe net, sunt diferite site-uri care au asa ceva la un pret si mai mic. Eu, personal nu mai cumpar nimic de la top shop (am patit-o cu niste cutite). Toate sunt made in China la ei, dar preturile lor te duc cu gandul la alte tari! :*

| Bogdan13123 a răspuns:

In momentul asta as putea renunta la orice, mai putin la masina mea de cusut SewWhizlaughing)

| vvasi a răspuns:

E buna de dus la gunoi. Daca vrei sa cumperi una buna, ia-o de fier si mai mare