| CallMeNow a întrebat:

Bună. Cum se numește această insectă? FOTO: http://s2.postimg.org/p4kobwxl5/image.jpg

Și cum scap de ele din casă?

Merci. Fundă;)

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ce te intereseaza mai mult, cum se numeste, ori cum scapi de aceste insecte?
Eu am scapat cu fiola REGENT de la farmacia veterinara si nu mai am probleme.
O zi buna happy

| Shriti a răspuns:

Se cheama taracan si exista multe sprayuri speciale pe tru alungarea lor. Doar pulverizezi peste si ei mor. Tine minte, taracan.
Succes:**

| CallMeNow explică:

Urgent!

| CallMeNow explică:

Tu esti taracan... big grin ma intereseaza anume cu se cheama specia
In latina de dorit