| asd000 a întrebat:

Daca gainile mananca polistiren, carnea lor va fi toxica?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai izolat ceva si nu este tencuit? de unde mananca ele polistiren?
Ele au tentatia sa ciuguleasca, asa ca, ar fi bine sa izolezi acea zona.
Nu este toxic, dar nu cred ca este indicat ca pasarile sa ciuguleasca si tu sa nu faci nimic.
O zi bunahappy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu, dar vor muri ele! Tu poti supravietui mancand polistiren? Eu nu pot. Polistirenul nu poate fi digerat, deci nu ajunge in carne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Da carenea lor va deveni foarte toxica.
O zi buna.

| Whooooo a răspuns:

Nu

| sofronici2002 a răspuns:

Nu,nu are nici o legatura rolling on the floor

| Nita_Cristina_2001 a răspuns:

Buna! Carnea lor nu va fi toxica dar vor muri.

| Beldean_Ioan_1960 a răspuns:

Mananca polistiren atunci cand ratia este dezechilibrata ( lipsa microelemente, saruri) pasarile ciugulesc in mod natural orice, asa sunt ele, dar nu consuma ceva anume decat pentru a-si acoperi o necesitate.