| dydy22 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare cat ma costa un proiect pentru casa, casa are suprafata de 100 mp. cine ma poate ajuta cu un arhitect astep un raspuns

4 răspunsuri:
| MilitaruBianca a răspuns:

Poti sa gasesti toate astea pe planuri de casa.ro

| skama18 a răspuns:

Ma in mare bate la 15 lei/mp negociabil... daca stii sa negociezi scoti la 10 lei

| skama18 a răspuns:

Am revenit aici k nu pot trimite mesaje, eu zic sa mai cauti.e criza si la ei si lasa la pret. trimite-mi un mesaj de unde esti, daca esti din zona BACAU iti fac rost de un nr de la unu... face cu 10-12 lei sigur.

| MusatMelania a răspuns:

Depinde de particularitatile proiectului(unde e situat, cum e terenul, ce acte aveti, ce servicii solicitati). Daca inca sunteti interesata si pentru mai multe detalii ma puteti contacta pe adresa de mail musat.melania@gmail.com