| Ricardo931711123 a întrebat:

Buna Tpu.Am o centrala Westen pulsar 240i si de cateva zile nu mai incalzea am chemat un meserias in centrale pentru am schimba sonda de apa calda. Dupa ce mi-a schimbattotu bine si frumos pana cand am dat drumu la apa calda si a pornit si caldura. Apoi pe displeiul centralei a aparut 99 grade si apa si caloriferu ca si cum mergeau in acelasi timp.Lam chemat inapoi pe tip dar nu si-a dat seama de la ce ar putea fi.Imi puteti spune cumva de la ce ar putea fi? Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu. din pacate sonda pe care a pus-o in locul celei defecte este de asemenea defecta... este nevoie de o alta sonda si cel mai probabil de un alt...meserias.

2 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Eu zic sa verifici si garnitura.

| Ricardo931711123 explică:

Si cam cat m-ar ajunge o sonda
am dat 100 de lei cu tot cu manopera dar mi-am primit bani inapoi!