| Gheorghe64 a întrebat:

Am o intrebare..Stiti cumva vreun lacatus bun in Alexandria, Teleorman pentru schimbarea unui butuc usa metalica? V-as ruga sa imi dati un numar de telefon sau o adresa..Multumesc anticipat. Funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poti face si tu.Este foarte simplu.Te costa cat nu face.

| cristimihailov a răspuns:

Cu o surubelnita ai putea sa il schimbi si tu. Nu se merita chemarea unui lacatus. Face cat nu merita. Si nu e mare inginerie...

| TrăieşteClipa a răspuns:

Trebuie sa desfaci un singur surub cu surubelnita si butucul iese lateral.
Te duci cu el in mana la magazin si il cumperi. poate fi mai lung sau mai scurt descentrat sau simetric.