| MissRalu a întrebat:

Buna,TPU! Am un catelus si nu stiu ce nume sa-i pun. Sugestii? DAU FUNDA!::*

Răspuns Câştigător
| denydenisa10 a răspuns:

Fata:
Bella
Ella
Sara
Daisy
Linda
Pamela

Baieti:
Abbot
Albus
Bibo
Billy
Bengal
Dodo
Derek
Spike
Lord
Max
Rex

Sper ca te-am ajutat! Sa fie sanatos :*

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ronna/Bella/Gylda/Rita/Dolly
Maxx/Otto/Pyky/Rexx
Sa iti traiasca si sa te bucuri de el, indiferent ce nume ii vei punehappy

| CoL00SaL a răspuns:

Toto!

| alexadeea a răspuns:

Fata : Cindy ( se citeste sindi ) Cecilia, Bella, Puffa, Pufarinna. Baiat:Max, puffi, puff, tobi, puffu

| Ramoneluu a răspuns:

Rocky Puffy

| AlexTG a răspuns:

Baiat? big grin

| Andreeasiincaceva a răspuns:

Pai daca-i mare sau va fi depinde de rasa ii pui piticul/pitika...

| annyeluz a răspuns:

Dazy ( deizi)_daca e fata, iar daca e baiat pune-i Ursu sau Rex. Sper ca te-am ajutat fundita

| Alexadesliu a răspuns:

Așteaptă câteva zile sau chiar o săptămana si urmăreștei reacțiile. O sa.ti vina pana la urma o idee.

| danvasiilol a răspuns:

Pufulet-baiat
Bella-fata