| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU datim poze cu miley super cool datim saitu plsss

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ce limba ai scris tu aici? Baga si o traducere, un pic de ortografie...asta, asa, ca sa nu intri in categoria "Neinteligibil sau spam".

| LNK a răspuns:

1. Gramatica ta e varza.
2. GOOGLE. De acum invata sa cauti si sa nu mai pui intrebari stupide.

| DonAnonymius a răspuns:

Scrie pe google si gasesti. balta are peste.

| NothingImportant200 a răspuns:

Ce aveti cu fata? Lasatio in pace. Poate se grabea! Si voua vi se intampla asta, railor! VOua cand va zice cineva asa puneti botu! Mai lasati-ma ca siteul asta e sa ajuti oameni nu sa razi de ei!

| Lαααα a răspuns:

Eu nu pot dat la tine situ rolling on the floor

Asa a sunat intrebarea ta.

Intra pe google la imagini frate ca nu e asa greufrustrated

Si daca nu stii sa scrii nu mai pune intrebarirolling on the floor