| bellekamms a întrebat:

stie cineva unde pot gasi soda caustica puritate 98-99% in bacau? Imi trebuie pentru fabricarea sapunului.de casa.

2 răspunsuri:
| TOLBA_8059 a răspuns:

Stiu despre ce este vorba si eu am facut sapun
incearca la magazinele mici sau la piete
funda te rog

| hasmas56 a răspuns:

Vand soda caustica sub forma de perle, pentru sapun natural handmade, sapun de casa la rece, cosmetice naturale, desfundari tevi, etc., cu puritatea mai mare de 99%, de provenienta ruseasca la pretul de 10 lei/ kg. Trimit in tara prin posta sau curier rapid daca imi mentionati cantitatea si adresa de livrare la email hasmas56@yahoo.com. Va spun ca totusi comenzile pot fi procesate cu intarziere de 3- 4 zile intrucat duc la posta sau la curier cand se strang mai multe comenzi.