| adesp12 a întrebat:

Buna!
Vreau sa cumpar o oglinda de 1, 50-1, 70 inaltime si cam 80 cm latime. Stiti cam cat m-ar costa? Nu o vreau neaparat incadrata de rama.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

In jur de 50 lei. Funda?

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Am vrut si eu sa cumpar, acum un an. dar cand am vazut ca un metru patrat costa peste 70 de lei am renuntat.

| adesp12 explică:

@lovemyname, o pun pe un hol. Si daca nu stiai care e pretul unei oglinzi, nu vad de ce te-ai mai obosit sa raspunzi. Oricum, multumesc de interesul pe care mi-l acorzi. o zi buna! happy

| lovemyname a răspuns:

Da ce dracu faci cu o oglinda de 1, 50? de ce nu iti cumperi una de 5 metri, de nici nu iti intra in casalaughing