| RoSeGeOrGiAnA a întrebat:

Buna,vreau sa-mi decorez un perete dar nu stiu cum vreau sa fie un model simplu pe care il pot picta cu spreiuri asemanatoare cu cele de masina.Culorile maro si corai deschis.Un model simplu vreau.Vot si funda

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poti face un portativ muzical,cu note, cheia sol, etc pe diagonala, sau daca poti in locul notelor sa fie pasarele. Intr-o laterala poti face conturul unei chitare, sau alt instrument muzical. Ori poti face conturul unui copac...Ori un avion fantezizt.

1 răspuns:
| arrondelissant a răspuns:

Uite cateva idee bune aici. http://shealynnbenner.com/2012/05/tutorial-7-spray-painted-doily-canvas/

Poti improviza si sa faci cu ceea ce iti place. Decupezi pe hartie si te apuci de treaba!