| StefiSv a întrebat:

am o intrebare legata de reconditionarea a unui apartament de 2 camere ( acum 3 deoarece am mutat bucataria in balcon). Apartamentul are deja termopan, usi interioare, usa exterioara, calorifere noi, parchet. si holul de la intrare in casa cu gresie. Vreau sa nivelez o camera, sa indrept pereti, sa pun in sufragerie si in dormitor tavan fals si spoilere si lumini, sa schimb instalatia electrica, sa reconditionez baia total si instalatia sanitara. sa zugravesc, sa dau cu var. cam cat m-ar costa tinand cont de faptul ca sunt din orasul Suceava

1 răspuns:
| cosmin76 a răspuns:

Pai Depinde ce sufragerie ai... cat ii de mare... un pret aproximativ ar fi la 3000 de euro