| MountainAlex0 a întrebat:

Buna ziua am si eu o drujba micul padurar si nu imi statea la relantiu si am umblat un pic la aer. Si nu a mai pornit. Am scos si bujia era uda. Am pus-o la foc am curatat-o si am pus-o la loc si tot nu a pornit. Am scos bujia iar si tot uda era. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| gheorghe699 a răspuns:

Sa o pornesti fara sprit, si incearca sa revi cu surubul de ralanti la pozitia initiala, trebuie sa porneasca.pui numai socul si tragi de sfoara, vezi nu are 2 suruburi de reglaj, aer si combustibil?