| SingleForOne a întrebat:

Cam cât ar costa un lucru bine facut, ca cineva să curețe o sobă și coșul unei case?
Există o firmă pentru asemenea activitate în România, chiar daca este într-un alt județ/oraș?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Recomand sa apelezi la un cosar cu autorizatie speciala. Exista o asociatie numita in Romania ASFOCH cu site propriu unde gasesti o lista pe judete cu firme autorizate

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Meseria asta se cheama coșar si cauti pe net in judetul tau dar sa stii ca e foarte scump! Mai bine ai cauta unul care a mai facut asa ceva in satul tau, nu trebuie sa fi meserias sa cureti un horn sau soba...

| Yuoia a răspuns:

Nu stiu daca este o firma. Dar sunt cosari specializati exact pe asta. Din ce in ce mai rari, dar inca sunt.

| MorcovMajestic a răspuns:

Cauta pe google: coșari din orașul x