| dor-de-casa a întrebat:

Cand si de ce miroase urina la motani?

Răspuns Câştigător
| murik a răspuns:

Cand? mereu...ptr ca la animale, urina masculilor miroase mult mai puternic decat la femele; iar daca sunt si sub medicamentatie e si mai neplacut; dc? insa nu stiu exact...

1 răspuns:
| monicaclaudia a răspuns:

Ciao
miroase pentru ca urina contine amoniac, si depinde daca e in caloare, depinde mult si de ce tip de mancare ii dai e normal ca si noi daca mincam peste... se sub intelege sper...
ca sa cureti si sa dezinfectezi "bacterrile " ai nevoie de un produs ca si clorul, Lisoform, napisan

Napisan, Lisoform... normal treuie folosite cu atentie deoarece, sunt produse care albesc trebuie diliute in apa (. Dar eu te sfatuiesc sa iei produsul din magazine de aminale care e un fel de spray si il dai in locul in care pisicul e obisnuit ca sa faca pipi e un fel de repelent pentru ei. sau pui o sticla de apa plina ) bafta