| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai luxoasa casa? Dar cea mai frumoasa gradina?

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cea mai frumoasa gradina, este cea cu lalele si crizanteme, cea mai luxoasa casa, este cea construita cu muuulte bancnote.

| OanaG a răspuns:

Sunt foarte multe, nu e una singura.Pentru oricine casa lui e luxoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| mcrenma a răspuns:

Din cate stiu eu este vila La Leopolda, de pe Coasta de Azur. Nu sunt foarte sigura, e doar din ce stiam eu. Cat despre cea mai frumoasa gradina nu prea am idee. Am gasit aici: http://www.gradinamea.ro/Gradini_celebre_609_1.html, dar sunt gradini celebre.