| anonim_4396 a întrebat:

Care model de mop credeti ca e cel mai bun? Daca imi puteti da si linkuri de poze, raman datoare.

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Http://www.zooland.ro/_files/Image/articole/contextual2//Komondor_Dog.jpg

Ii trebuie doar un bat in fund.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de matase sintetica, costa ceva mai mult dar nu lasa urme, mai ales pe parchet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint mai multe modele de mopuri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate mopurile sint ok! problema de care multi se leaga, ca lasa urme, nu este de la mop ci de la detergentul folosit. Sint detergenti care se usuca urit, mat, cu urme, altii sint ok, totul ramine curat, lucios, fara urme! Trebuie doar sa incercati, in functie de suprafata ( natura materialului ) si sa nimeriti proportia...
Dupa zeci de experimente, cu mopuri " smechere " si detergenti specializati pentru parchet, gresie..., nemultumit, am ajuns la o varianta extrem de comoda :
Mop ordinar, acele sfori...( ieftin ), se poate schimba des, si Domestos. Am renuntat sa dau banii pe prostii aiurea, asta folosesc pentru toata casa si totul ramine impecabil. Nu dire, urme, totul luceste...
Asta va recomand sa incercati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing looll... a dat curatenia-n tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti mop-uri profesionale pe www.cleanstore.ro

| Emeraude a răspuns:

Mop? La ce-ti trebuie poze? laughing Cauta intr-un hipermarket, sau intr-un magazin cu obiecte de uz casnic, sigur gasesti. Pa-pa.