| adreanse a întrebat:

Cati litrii de vopsea lavabila mi ar trebui pentru o camera de 3m patrati? si ce vopsea de calitate la un pret bun as gasi?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappyo galetuta de 3 litri, ca doar nu il dai simplu...winking

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Sticky e o vopsea buna si iti trebuie cam 4-5 litri.

| UnuPentruToti a răspuns:

O galeata de 2.5l iti e mai mult decat de ajuns pentru lucrarea pe care vrei sa o faci.Sincer eu recomand Innenweiss la 2.5l; are acoperire buna (~37mp/strat, parca); la pret iti recomand sa ocolesti magazinele de bricolaj pentru ca practica preturi de n ori mai mari decat magazinele traditionale, de cartier. Nu stiu daca vopseaua o aplici la interior sau la exterior(vopseaua de exterior este mai scumpa decat cea de interior). Sper ca ti-am fost de ajutor!