| xtothez a întrebat:

Ce caine este mai potrivit pentru lupta dintre bull terrier si rottweiler?

7 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Ce treaba are intrebarea stupida pe care ai pus_o cu rubrica casa si gradina?

| Niiiicu a răspuns:

Rottweiler

| eliaclodia a răspuns:

Ma doare sufletul si nu de tine.Cred ca se gaseste o ruda mai apropiata de a urangutanului sa te mototoleasca un pic, intr-o zi. Sa vedem cine o sa castige, sa ne spui si noua, rudelor indepartate ale urangutanului. Eu pariez pe celalalt, cand o sa il intalnesti.

| d3men7zel a răspuns:

Ei fiind folositi drept caini de lupta, caini ciobanesti si caini de cireada in... "Rasa American Pit Bull Terrier are un istoric destul de bine documentat, deci bull terrier tongue funda, vot?:d

| ThePotato a răspuns:

Eu cred ca rottweiler. happy

| 4l3xu7zu a răspuns:

Rottweilerul mai ales daca-l mai duci si la "lupte" am un prieten dar are pitbull si a fost dus la "lupte" cainesti sa batut cu un maidanez si na patit nimic pe cand maidanezul a plecat sfasiat totlaughing

| monicaanas1983 a răspuns:

Rottweiler!