| NothingImportant200 a întrebat:

Ce culoare au peretii camerei tale?

52 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Dariutza draga,
Peretii camerei mele sunt de culoarea albastra. Chiar, nu te supara, la ce iti ajuta toate aceste raspunsuri, in forma de curcubeu (sa le spun asa)? Sau tu vrei cumva sa-ti varuiesti camera in stil ''curcubeu''?
PS Poti face ceea ce crezi de cuviinta dar curiozitatea la mine e mare!
Deci, ce zici, imi divulgi si mie secretul? Curaj! Ti-l astept!
Merci de intelegere.

| cretzufinish a răspuns:

Culoarea piersicii http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:75&biw=1016&bih=535 :)

| pwp a răspuns:

O culoare intre portocaliu deschis si bej

| shtephie a răspuns:

Crem happy

| marrr a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:20, s:25&biw=1280&bih=780
Un roz de genul paietelor acestea. [Pantofii sunt doar un exemplu, nu-mi plac]:)).

| Aiicha a răspuns:

Peretii mei sunt oranj aprins spre rosu.winking

| fif2002 a răspuns:

Albastri

| Piticaaa a răspuns:

Culoarea oului de ratsalaughing

| Anonime a răspuns:

Portocaliu

| Skittles19 a răspuns:

Ai mei sunt un mov dulce, iar tavanul este alb.

| Serendipity17 a răspuns:

La mine 2 pereti sunt mov si 2 roz! big grin frumoasa combinatie nu?

| Kitty a răspuns:

Am tapet mov cu alb, gri si roz. Aaa si fluturi negri.

| alyvaly a răspuns:

Pe un perete am tapet alb cu negru iar restul sunt albi

| Beatrice a răspuns:

Sunt movi laughing
iar tavanul alb big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe am observat ca nimeni nu are ca mine: un portocaliu pal :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portocaliu sau rozrolling on the floor nu'mi dau seamastraight face laughing

| Christina a răspuns:

Roz :p

| alone a răspuns:

Galben!

| loricel a răspuns:

Verde.

| zooooza a răspuns:

Peretii din camera mea sun galbeni.Inainte erau mai luminosi. Dar a batut soarele si s-a mai deschis culoarea. E mai linistitor! Mie imi place!

| RoxiutzaRux a răspuns:

Roz

| alexutsuuu a răspuns:

Galben.

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Portocaliibatting eyelashes cool

| alessutz11 a răspuns:

Albastrii... O, stai, eu nu am camera mea! angry Dar daca as avea, ar fi cu siguranta unul verde, unul galben, unul mov si unul roz, cel roz fiind acoperit in intregime de postere.

| Georgix a răspuns:

Portocaliu.happy

| Maria46854213 a răspuns:

2 sunt mov cu stelute albe cu 6 colturi si 2 sunt plini de posterelaughingsi tavanul alb...ai tai?happy

| ServanaAtoni a răspuns:

Mov deschis

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Pai am lambriu gri:-x si parchet tot gri, jaluzele mov si un covor pufos roz:-x. Mie imi place combinatia nu stiu ce cred altii:p