Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare merge cu maro? Vreau sa-mi redecorez camera, dar mobilierul este maro si altul nu mai pot sa cumpar, asa ca ce culoare as putea sa fac, acum am albastru deschis
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Bz a răspuns:

Crem, galben, mov, verde, rosu, depinde care este culoarea ta preferatabig grin fundita?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Galben-lamai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov, verde sau visiniu. Mai depinde si ce nuanta de maro este. Raspunsul meu este pentru nuante mai inchise de maro.

| tr3ig a răspuns:

Tu stii care e treaba? nu iti faci culoare peretilor dupa mobilier sau dupa parchet, pentru ca e monoton sa ai o viata o anume culoare, pana la urma te plictisesti de ea, si ce faci iti schimbi mobila ca sa poti sa iti schimbi si culoarea?

poti sa faci spre exemplu ceva frumos si iesit din comun un perete maron si restul peretilor si tavanul albi, si o sa iasa foarte frumos, iti garantez ca asa am eu, sau poti sa faci o alta culoare un perete si restul alb si va iesi foarte frumos, si va fi si in contrast cu mobilieru, pentru ca sunt doua culori puse in contrast cu albuwinking bafta, daca vrei sa vezi cum arata baga idu tr3i_g si iti arat cum este la mine facutwinking

| Andeuta a răspuns:

Crem sau ar merge si o culoare puternica(o pata de culoare merge oriunde)

| CuteCurly a răspuns:

Galben!

| alisha19 a răspuns:

Maro merge cu galben, culori deschise smug

| MetallZuZ a răspuns:

Galben mustar... vernil deschis. big grinbig grin

| Alexandra58 a răspuns:

Iti recomand galbenul sau portocaliul

| Reysman44 a răspuns:

De fapt maro merge cu culoarea alb pentru ca face un contrast linistitor si te umple de energye big grin

| Mirica_Bogdan_1968 a răspuns:

Maro merge ori cu roz galben sau cu verde sucess